Cessna Citation type rating, line training

Cessna Citation type rating and training

We are an EASA flight school. We provide flight training for initial or renewal of Cessna Citation type rating.  You may even become Citation TRI(A) with us. We also provide Line oriented training and base training.

Každá sezóna má svoje čaro. Doménou letných mesiacov je chytanie bronzu pri mori. Naopak v zime je to lyžovačka, alebo iné zimné športy. Vďaka nášmu aerotaxi Diamond DA-42NG-VI Twin Star máte sezónne destinácie časovo oveľa bližšie k Bratislave, ako inými dopravnými prostriedkami.

V lete na Jadran

Jadranské more je nazývané aj Slovenské more. Letecky ste na Jadrane z Bratislavy približne za necelé 2 hodiny. Na krásnom jadranskom pobreží máte na výber hneď niekoľko letísk, pre ktoré sa môžete rozhodnúť - letisko Pulla, malé letisko Medulin, letisko Rijeka, letisko Maly Lošinj, letisko Zadar, letisko Split, letisko na ostrove Brač a letisko Dubrovník. Let naším aerotaxi Vám taktiež dáva výhodu cestovania na "blink". Ak totiž nezoženiete požadované ubytovanie v jednej destinácií, nasadneme do lietadla a sami sa rozhodnete, ktorá bude ďalšia destinácia.

V prípade, ak máte na Jadrane zakotvenú svoju jachtu, alebo ste vyznávačom jachtingu, náš pilot Vás môže zaviezť napríklad do Zadaru a o tri dni Vás vyzdvihne v Splite. A ak Vás náhodou nepriaznivé počasie pripraví o slnečné dni, nasadnete do lietadla a letíme naspäť na Slovensko. Nemusíte sa obávať zápchy na diaľnici a ani iných podobných nepríjemností. Po vzlete zo Zadaru pristávame o necelé 2 hodiny v Bratislave.

V zime do Álp

V zimnom období dominuje lyžovanie na všetky spôsoby. Zimné strediská majú taktiež svoje letiská - napríklad alpské letiská Graz, Klagenfurt, Innsbruck, Salzburg a mnohé iné. Dovolenku v takomto zimnom stredisku nie je nutné plánovať. Ak je totiž pekné počasie, predĺžený víkend si môžete urobiť vďaka nášmu aerotaxi prakticky kedykoľvek. V Salzburgu ste o niečo dlhšie ako jednu hodinku...

Predĺžený víkend, alebo pánska jazda?

Predĺžený víkend v Prahe, Berlíne, alebo Benátkach je ideálny spôsob na "vytrhnutie sa" z každodenného stereotypu. Vďaka nášmu aerotaxi nie je nutné cestovať dlhé hodiny autom. V Prahe ste o niečo viac, ako hodinu a predĺžený víkend, alebo pánska jazda sa môže začať.

Choose your own route


I am interested about: Cessna Citation type rating, line training